Messi upisao i 235. gol, Ramos u pobjedi zabio autogol

AFP/Pixsell
24.03.2012.
u 22:31

U 29. kolu Primere dva najljuća rivala slavila su lako protiv svojih protivnika

Nogometaši Real Madrida protiv \'\'imenjaka\'\' Sociedada u 29. kolu Primere ništa nisu prepustili slučaju ili sudačkim procjenama. Na Santiago Bernabeuu pregazili su Sociedad s 5:1!

Načeo ih je Higuain u 6. minuti, Ronaldo je povisio u 32., Benzema u 45. pa ponovno u četvrtoj minuti nastavka, da bi konačan rezultat postavio portugalski naadač u 56. minuti.
Jedini pogodak za goste zabio je Sergio Ramos, zabio je autogol u 41. minuti...

Barcelona je u gostima kod Mallorce slavila 2:0 pogocima Messija u 25. te Piquea u 79. minuti.

Poredak: 1. Real Madrid 75, 2. Barcelona 69, 3. Valencia 47 (-1), 4. Levante 44 (-1), 5. Malaga 44 (-1)...