Sjajni Kramarić strijelac i asistent, Pjaca zabio za pobjedu

Andrej Kramarić
1/5
03.03.2018.
u 17:22

Kramarić je stigao do sedmog gola sezone, a petog u posljednjih pet utakmica u utakmici protiv Augsburga

Andrej Kramarić u sjajnoj je formi u Bundesligi. Zabiom je i peto kolo u nizu, ovog puta za vodstvo Hoffenheima kod Augsburga 1:0 u 25. kolu njemačkog prvenstva. Pogodio je hrvatski napadač sjajno glavom s 13, 14 metara na asistenciju Hubner u 30. minuti.

U 50. minuti Kramarić je preuzeo ulogu asistenta, a za konačnih 2:0 pogodio je Gnabry.

U strijelce se upisao i Marko Pjaca koji je natrčao na ubačaj Di Santa i sa sedam, osam metara stigao do drugog gola u Bundesligi. Tako je donio pobjedu 1:0 Schalkeu protiv Herthe.

Wolfsburg je kod kuće s 2:1 izgubio od Bayera, koji je slavio golovima Alarija u 31. i Brandta u 78. minuti, dok je za vukove pogodio Mehmedi u 79. Za domaćine je Brekalo igrao do 67., dok je kod gostiju priliku u drugom poluvremenu dobio Tin Jedvaj.

Kovačev Eintracht stigao je do minimalne 1:0 pobjede protiv Hannovera golom Da Coste u 39. minuti. Rebić je igrao do 89. minute, Elez je kod gostiju ostao na klupi.

HSV i Mainz odigrali su bez golova (0:0).

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa Leipzig i Borussia Dortmund odigrali su 1:1. Domaćin je poveo preko Augustina u 29., a gosti  su izjednačili golom Reusa u 38.