Kramarić zabio dva pogotka u pobjedi Hoffenheima kod Herthe

Andrej Kramarić
1/5
31.03.2017.
u 22:24

U utakmici 26. kola njemačke lige Hoffenheim je u gostima pobijedio Herthu sa 3:1, a hrvatski reprezentativac bio je dvostruki strijelac

Andrej Kramarić zabio je dva pogotka za svoj Hoffenheim na gostovanju u Berlinu. U utakmici 26. kola njemačke lige Hoffenheim je pobijedio Herthu sa 3:1, a hrvatski reprezentativac bio je strijelac u 39. i 86. minuti.

Hertha je u 32. minuti povela pogotkom Pekarika, a sedam minuta kasnije izjednačio je Kramarić iz jedanaesterca.

1-1 Penalty Goal Hertha BSC 1-1 Hoffenheim - 31... by Osen-1

Hoffenheim je došao do prednosti u 76. minuti pogotkom Süle, a pobjedu gostima potvrdio je Kramarić u završnici utakmice.

U 86. minuti hrvatski je reprezentativac svojim 13. pogotkom ove sezone zabio za konačnih 3:1!

GOAL HD - Hertha Berlin 1-3 Hoffenheim 31.03.2017 by LiveGoalsTV