carmelo anthony
PA/Pixsell
28.02.2011.
u 15:35

LA Lakersi su nakon tri uzastopna poraza, na gostovanju kod Oklahoma City Thundera, došli do četvrte pobjede u nizu

U NBA ligi sinoć je odigrano 10 utakmica. U svojevrsnom derbiju večeri osvježeni New York Knicksi su na krilima novopridošlog dvojca - Carmela Anthonyja (29 koševa i 9 skokova) te Chauncey Billupsa (16 koševa, 2 asistencije i 2 ukradene lopte) slavili usred Miamija 91:86. Knicksi su u prvom poluvremenu gubili i 15 razlike, no dvojac koji je u Madison Square Garden došao iz Denvera, držao ih je u igri.

Kod domaćeg Heata LeBron James je ubacio 27 koševa, Bosh 20 (uz 12 skokova), a sinoćnju utakmicu što prije će pokušati zaboraviti Dwayne Wade, koji je u 40 minuta zabio, za njega skromnih 12 koševa.

Nakon sramotnog poraza od očajnih Cleveland Cavaliersa, što im je bio treći poraz u nizu, LA Lakersi su kod Oklahome City Thundera upisali četvrtu pobjedu zaredom (90:87). Najbolji kod Lakersa bio je Pau Gasol (18 koševa, 11 skokova), a kod domaćih Russell Westbrook, koji je ubacio 22 koša, a tomu je dodao 6 asistencija i skokova. No, statistiku mu je donekle pokvarilo čak 7 izgubljenih lopta.

Ostali sinoćnji rezultati:
Indiana - Phoenix 108: 110 (99:99) (Granger 25 koševa; Hill 34 koša/9 skokova)
Cleveland - Philadelphia 91:95 (Hickson 22 koša/16 skokova; Brand 16 koševa, Williams 16 koševa)
Minnesota - Golden State 126:123 (Love 37 koševa/23 skoka - 46 double-double u nizu; Curry 33 koša/11 skokova)
Orlando - Charlotte 100:86 (Howard 20 koševa/10 skokova; Jackson 35 koševa)
Toronto - Dallas 96:114 (Johnson 21 koš; Nowitzki 31 koš/13 skokova)
New Orleans - Houston 89:91 (West 22 koša; Martin 33 koša)
San Antonio - Memphis 95:88 (Ginobili 35 koševa/8 asistencija; Randolph 24 koša/17 skokova)
Portland - Atlanta 83:90 (Miller 20 koševa; Crawford 23 koša).