Juventusu derbi protiv Milana, fantastičan gol Carlosa Teveza

Carlos Tevez
1/6
02.03.2014.
u 22:42

'Stara dama' znala je kazniti promašaje Kake i to u završnici prvog poluvremena kada je Llorente zabio nakon asistencije Lichtsteinera. Konačnih 2:0 postavio je fantastičnim golom Tevez u 68. minuti.

Aktualni prvak Italije Juventus u 26. kolu Serie A pobijedio je na San Siru Milan 2:0 i napravio veliki korak prema obrani naslova.

A tko kako bi utakmica završila da je Kaka u prvom poluvremenu iskoristio samo jednu od tri velike prilike. U dva navrata fantastično mu je obranio Buffon, a jednom je njegov udarac u posljednji trenutak na crti blokirao branič Juvea.

'Stara dama' znala je kazniti te promašaje i to u  završnici prvog poluvremena kada je Llorente zabio nakon asistencije Lichtsteinera. Konačnih 2:0 postavio je fantastičnim golom Tevez u 68. minuti.

Do kraja je Juventus mogao i do uvjerljivije pobjede, ali je udarac Pogbe u 86. minuti zaustavila vratnica.

Ivan Kelava s klupe je gledao poraz Udinesea 0:3 na gostovanju kod Cagliarija. Priliku za igru nije dobio ni Josip Radošević čiji je Napoli odigrao 1:1 kod Livorno. Napoli je poveo golom Mertensa u 32. minuti iz jedanaesterca, a domaćin je do boda stigao autogolom Reine sedam minuta kasnije.