LIGA UEFE

Juventusov skaut gledao Rakitića

07.11.2008.
u 11:51

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić bio je pod paskom Juventusovog skauta tijekom gostovanja Schalkea kod španjolskog Racing Santandera u susretu Lige UEFA-e.

Juventusov skaut Domenico Arnuzzo s tribina je ''snimao'' Rakitića u dvoboju A skupine Lige UEFA-e koji je završio rezultatom 1-1, piše tribalfootball.com, dodajući da je Rakitić već duže vrijeme na meti Juventusa. Domaćini su poveli u 57. minuti golom Tchitea, ali je samo četiri minute kasnije konačan rezultat postavio Engelaar.

Rakitić je igrao do 65. minute, kada ga je zamijenio Altintop. Za tih odigranih 65 minuta u Santanderu, njemački dnevnik Bild je hrvatskog reprezentativca ocijenio sa salom peticom (ocjene su od najbolje jedinice do najlošije šestice).