Objavljeno vijesti danas: 9
Njemačka 2. liga
Povratak na članak

Josip Brekalo zabio prvijenac u pobjedi Stuttgarta

Brekalo je ušao u igru u 57. minuti utakmice, a u 71. minuti je zabio pobjednički gol za konačnih 2:1 za Stuttgart u gostima kod Heidenheima

09:33 18.02.2017.

Josip je iz okreta, sa 25 m. pogodio gornji kut gola, lopta je liznula gredu i stativu i neobranjivo ušla u gol. Treba još istaknuti Anto Grgiča 20 g. švicarca tip igrača nešto poput Toni Kroosa i Casemira u Realu.Odličan tehničar, dobar pregled igre a jaka mu je strana odličan šut.Jedan od takvih sa oko 25 m.golman je izvadio iz samog gornjeg kuta.Ako je još moguče treba ga rezervirati za Hrvatsku reprezentaciju !