Objavljeno vijesti danas: 150
Škotska

Jelavić hat-trickom slomio Motherwell

\'Motherwell\'s Shaun Hutchinson challenges Rangers\' Nikica Jelavic as he sets up goal for Steven Naismith during their Scottish League Cup semi final soccer match at Hampden Park in Glasgow, Scotlan
Reuters
12.02.2011.
u 19:58

Pogotke je naš reprezentativni napadač postigao u 34., 37. i 79. minuti. Jelavić je postigao osam pogodaka u osam utakmica koje je počeo od prve minute.

Briljantan nastup imao je jučer naš napadač Nikic Jelavić. On je u dresu Glasgow Rangersa u 6:0 pobjedi nad Motherwellom u 22. kolu škotskog prvenstva. Pogotke je postigao u 34., 37. i 79. minuti. Novom pobjedom Rangersi su sada na drugom mjesu sa 56 bodova, dva manje od vodećeg Cletica. Jelavić je postigao osam pogodaka u osam utakmica koje je počeo od prve minute.