Inter minimalno slavio protiv Rudeša

Inter - Rudeš 3:0
23.11.2018.
u 20:32

Strijelac jedinog gola bio je kapetan Andrić koji je u 65. minuti glavom iz blizine poslao loptu iza nemoćnog Banića.

U prvoj utakmici 15. kola Prve HNL Inter iz Zaprešića je kao gost svladao Rudeš sa 1-0 (0-0).

Pred 100 gledatelja sudio je Bel iz Osijeka.

Inter je ovom pobjedom na ljestvici preskočio Slaven Belupo te je sada sedmi sa 14 bodova, dok je sastav iz Koprivnice osmi sa 13. Posljednji Rudeš je ostao na dva boda, sedam manje od devete Istre 1961.

Dinamo vodi sa 36 bodova, Lokomotiva na drugom mjestu ima osam bodova manje, dok je Osijek treći s devet bodova zaostatka.