Inter - Lokomotiva
Igor Kralj/PIXSELL
15.04.2017.
u 19:18

Utakmica je odigrana na stadionu ŠRC Zaprešić pred 200 gledatelja, a sudio je Duje Strukan iz Splita.

U susretu  28. kola Prve HNL Inter je u subotu na svom terenu protiv Slaven Belupa odigrao 1-1 (1-0).

Nogometaši Intera došli su rano u vodstvo, a strijelac je bio Jakov Puljić u 7. minuti, koji je odličnim udarcem sa 20 metara zatresao mrežu. To je bio deseti ovosezonski gol najboljeg strijelaca Intera.

Slaven je poravanao golom Marija Burića u 82. minuti, a u 84. Inter je ostao sa igračem manje jer je vratar Ante Mrmić izvan kaznenog prostora oborio napadača gostiju Ivanovskog. No, to nije utjecalo na rezultat, jer je ostalo 1-1.

STRIJELCI: 1-0 Jakov Puljić (7), 1-1 Mario Burić (82).

CRVENI KARTON: Ante Mrmić (84, Inter Zaprešić)

>>Rijeka pobijedila Split s 2:0 i nastavlja svoj pohod na naslov prvaka