Manchester United
Reuters/Pixsell
02.03.2013.
u 18:08

Koliko su crveni vragovi ponizili Norwich (4:0) najbolje pokazuje podatak da Norwich nije uputio udarac prema vratima Uniteda

Ryan Giggs nije u subotu upisao 1000. nastup za Manchester United, koji je u 28. kolu Premiershipa s 4:0 golovima Kagawe (45., 76. i 87. minuta) i Rooneya (90.) na Old Traffordu svladao Norwich. Kagawa je tako postao prvi Azijac koji je zabio tri gola u Premiershipu. Sir Alex objasnio je da je Giggsa čuvao za predstojeći dvoboj s Real Madridom u Ligi prvaka.

Nikica Jelavić igrao je svih 90 minuta u domaćoj pobjedi Evertona protiv Readinga (3:1), no nije direktno sudjelovao kod golova. Inače, Jelaviću je ovo bila 12 prvenstvena utakmica zaredom bez gola, posljednji je put zabio Tottenhamu 9. prosinca.

Mladen Petrić s klupe je promatrao remi Fulhama u gostima kod Sunderlanda. Inače, Fulham je vodio 2:0 nakon prvog poluvremena.

Chelsea se mučila s West Bromwichem, jedini pogodak na utakmici postigao je Demba Ba u 28. minuti.

Rezultati 28. kola: Chelsea - West Bromwich Albion 1:0, Everton - Reading 3:1, Manchester United - Norwich 4:0, Southampton - QPR 1:2, Stoke City - West Ham 0:1, Sunderland - Fulham 2:2, Swansea - Newcastle 1:0.

Poredak: Manchester United 71, Manchester City 56 (27), Chelsea 52, Tottenham 51 (27), Arsenal 47 (27) bodova...