02.11.2014.
u 22:22

Bešiktaš je pao za dva mjesta pa je sada četvrta momčad prvenstva s 14 bodova.

Fenerbahče je u derbiju osmog gola turskog prvenstva pobijedio Bešiktaš 2:0.

Momčad koju vodi Slaven Bilić načeo je Emenike već u trećoj minuti, a konačni rezultat postavio je Sow u 86.

Fenerbahče je ovom pobjedom došao do prvog mjesta u prvenstvu sa 16 bodova, koliko ima i drugoplasirani Galatasaray. Bešiktaš je pao za dva mjesta pa je sada četvrta momčad prvenstva s 14 bodova.

Opširnije o utakmici pročitajte na portalu Goal.com

Kijev bolji od Dnipra

U 10. kolu ukrajinskog prvenstva Dinamo Kijev je u derbiju pobijedio Dnipro u gostima 3:0 i preuzeo vrh ljestvice! Prvi je to poraz Dnipra ove sezone, ali u krivom trenutku.

Nikola Kalinić je igrao samo 2. poluvrijeme, a svih 90 minuta su odradili Ivan Strinić i Domagoj Vida.