50 10°C
Povratak na članak

Evo što slovački mediji pišu nakon poraza i plasmana Hrvatske na Euro

"Slovačka je nakon prvog poluvremena vodila 1:0, ali su Hrvati u samo pet minuta drugog poluvremena okrenuli utakmicu", navodi Dennik N.
16. studenoga 2019. 67366
  • Najstariji
  • Najnoviji
20
  • Avatar Observer
    Observer:

Zar nema uobicajenog clanka o reakciji u otadjbini ?

2 17. 11. 2019. u 00:20
  • BakaMraz:

Ma sisas slovacke medije, dajte nam reakcije medija iz otadzbine, znam da jedva cekate.

• d0m_p3r1gnon:

Nikog ne zanima sto pisu strani mediji. Hrvatska je na Euru, svaka cast Vatrenima. A sad svi zajedno idemo se prisjetiti grada heroja, naseg pomosnog Vukovara i svih stradalih u domovinskom ratu koje nikada necemo zaboraviti iako mnogi mrzitelji Hrvatske ... prikaži još! bi to htjeli. Zivjela Hrvatska!!!

17. 11. 2019. u 00:53
    Idler 3:

Srbi treći, Slovenci treći....le-leee 😁

17. 11. 2019. u 00:19

Malo sam sam pogledao što slovaci pišu o medijskim reakcijama na plasman Hrvatske na Europsko prvenstvo. Baš mi je bilo drago koje novine uopće nisu spomenuli u kontekstu hrvatskih medija.

17. 11. 2019. u 00:05
  • Neutralac:

OMG... a sto kazu srbijanski mediji?

17. 11. 2019. u 05:56
  • domxerex:

Je li ovo pisao osnovnoškolac? Ni repa ni glave, samo nabacano.

16. 11. 2019. u 23:53
  • medvedgrad:

Bilo bi vesti iz regiona da se Hrvatska nije kvalificirala.

• dalibor.hren:

Slovaci još imaju šanse: Pobjeda u zadnjem kolu u Slovačkoj i neriješeno Wales vs Madžarska!

17. 11. 2019. u 09:01
  • HV_LAKI102:

Bilo bi fino da iz ovih kvalifikacija izvucemo pouku i u buducnosti ulozimo vise truda i ozbiljnosti kako nebi opet sve ostavljali za zadnju utakmicu i pravili nepotrebni stres,kako sebi tako i nama navijacima.Sve cestitke na prolazu,zasluzili smo EURO i ... prikaži još! siguran sam da ce biti ponovo LUDNICA kao i u Rusiji. ZHS!!

17. 11. 2019. u 08:58