Dinamo danas od 21 sat dočekuje Villarreal u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Europske lige. Susret se igra na Maksimiru, a Dinamo će tražiti odmah pobjedu. Španjolci ne igraju nogomet u stilu engleskog Tottenhama koji je Dinamu (očito) legao pa neki slute da će biti 'čupavije' protiv momčadi Unaija Emeryja.
POGLEDAJTE VIDEO:
Uz to, Dinamov zdravstveni karton nije čist, Krznar praktički nema spremnog napadača. Bruno Petković je odradio dva treninga, ali iz Dinama tvrde kako i dalje nije na svojoj stopostotnoj razini. Uz njega je ozlijeđen i Mario Gavranović koji, najvjerojatnije, neće uopće moći konkurirati za susret.

– Malo je izgleda da će Gavranović biti u konkurenciji za utakmicu. Petković je s nama odradio dva treninga, ali to još nije sto posto onaj Petković. Vidjet ćemo se s liječnikom i čuti njegovo mišljenje te onda biti pametniji. Nemojte me držati za riječ, nećemo se odlučiti sve do same utakmice, ali ako i bude u kadru, onda će nam na raspolaganju biti samo 15 do 20 minuta. Gvardiol je spreman, od njega očekujemo ozbiljnu minutažu - pojasnio je Krznar.

Foto: Antonio Bronic/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL
Europa League - Round of 16 Second Leg - Dinamo Zagreb v Tottenham Hotspur Soccer Football - Europa League - Round of 16 Second Leg - Dinamo Zagreb v Tottenham Hotspur - Stadion Maksimir, Zagreb, Croatia - March 18, 2021 GNK Dinamo Zagreb's Mislav Orsic celebrates scoring their third goal to complete his hat-trick REUTERS/Antonio Bronic ANTONIO BRONIC
Trener Španjolaca nije se libio pohvaliti Plave.
- Dinamo je momčad koja igra da bi pobijedila, dinamična je i brza, ima opasan protunapad, probija po krilu, ali i kroz sredinu. No, kad treba, zna se i braniti. Moramo za nju naći puno odgovora, paziti na naše linije, ali i na kontre. Cilj nam je držati loptu, ma bit će to utakmica totalnog nogometa. Vidjeli smo kako je Dinamo izbacio Tottenham. U startu se činilo da će biti podređen Tottenhamu, ali vidjeli ste kako je znao iskoristiti svoje prilike, Dinamo je doslovce pregazio Tottenham – rekao je Unai Emery.

Nadamo se da će se povijest ponoviti. Neka Dinamo ovoga puta gazi - Villarreal!
Utakmicu možete pratiti na programu Arena Sporta 1.
Pratite nas