SERIE A Inter kao gost bolji od Palerma 2:0

Dva pogotka Ibrahimovića za pobjedu Intera

15.11.2008.
u 22:54

Dva bljeska magije iz nogu Zlatana Ibrahimovića bila su dovoljna da Inter nakon 2-0 osvoji tri boda na gostovanju kod Palerma u utakmici 12. kola Serije A...

Početnu prednost švedski je reprezentativac donio vodećoj momčadi talijanskog nogometnog prvenstva u prvoj minuti nastavka igre. S dobrih 20-ak metara s desne strane Ibrahimović je uputio oštru lopu koja se smjestila tik uz vratnicu nemoćnog, 41-ogodišnjeg vratara domaće momčadi, Alberta Fontane.

Na drugi pogodak čekalo se do 61. minute i slobodnog udarca kojim je ponajbolji centarfor svijeta još jednom u očaj bacio domaćine.

Dodajmo da je u 55. minuti utakmice na travnjak utrčao Igor Budan, kao zamjena za Australca Marca Bresciana. Imao je jedan pokušaj, no njegov udarac glavom u 84. minuti nije pronašao put do mreže Julija Cesara.