Marijan Susenj/PIXSELL
03.05.2014.
u 19:04

Ćirina Sloboda pet kola prije kraja Prve lige FBiH ima dva boda više od prvog pratitelja Jedinstva.

Gostovanje u Kaknju kod Rudara u 25. kolu Prve lige FBiH Ćiro Blažević je označio kao najteži posao do kraja prvenstva, a s njega se vraća neporažen. Naime, njegova Sloboda odigrala je 1:1.

Domaćini su bili puno bolja momčad u prvom poluvremenu, ali mreže su mirovale. A onda je u nastavku utakmice momčad iz Tuzle prva povela, u 62. minuti iz jedanaesterca je zabio Krpić.

Ipak, samo osam minuta kasnije Rudar je izjednačio, a strijelac je bio Mirvić.

U samoj završnici domaćin je mogao i do tri boda, ali nisu iskoristili nekoliko vrlo lijepih prilika koje su imali.

Ćiri je na ruku u ovom kolu išao i rezultat iz Banovića, gdje je domaća Budućnost rezultatom 1:0 zaustavila Jedinstvo, prvog pratitelja Slobode.

Momčad iz Tuzle pet kola prije kraja ima 56 bodova, dva više od Jedinstva.