Cavani
01.11.2014.
u 22:54

Završilo je 2:1 za Parižane, a Lyon je kod Nice slavio sa 3:1.

PSG je i nakon 11. kola francuskog prvenstva jedina momčad bez poraza, a potvrdili su to preokretom kod Lorienta, gdje su gubili 0:1, a završilo je 2:1 na kraju priče.

Lorient je poveo u završnici prvog poluvremena, u 42. minuti kada je Guerreiro pogodio nakon asistencije Ayewa. Ipak, PSG je izjednačio u 61. minuti preko Cavanija. Pobjedu Parižanima donio je Bahebeck u 68. minuti na asistenciju Verrattija.

Parižani su pobjedom stigli na bod zaostatka za Marseilleom, ali imaju i utakmicu više. Lorient je na 17. mjestu s deset bodova.