Brozović igrao do 82., a Kovačić od 68. minute u visokom slavlju Intera

Marcelo Brozović
15.02.2015.
u 17:28

Cagliari je osvojio važan bod u Torinu, uz nastup Duje Čopa do 65. minute, dok je Milan na San Siru odigrao mršavih 1:1 s Empolijem

Marcelo Brozović prometnuo se kod Roberta Mancinija u standardnog člana prve postave Intera. Bivši dinamovac odigrao je do 82. minute na gostovanju u Bergamu gdje je Inter pregazio Atalantu sa 4:1. Dva pogotka postigao je Kolumbijac Guarin, po jednoga Shaqiri (11 m) i Guarin. Mateo Kovačić ušao je u 68. minuti umjesto Shaqirija.

Cagliari je osvojio važan bod u Torinu, uz nastup Duje Čopa do 65. minute, dok je Milan na San Siru odigrao mršavih 1:1 s Empolijem. Milan je, nakon Parme, druga najslabija talijanska momčad u 2015. godini sa samo pet osvojenih bodova. Trener Pippo Inzaghi drži se na tankoj niti, jer Milan je tek 10-plasirana momčad Serie A. Sezona iz noćne more...

Rezultati 23. kola talijanskog prvenstva: Milan - Empoli 1:1, Atalanta - Inter 1:4, Genoa - Verona 5:2, Roma - Parma 0:0, Torino - Cagliari 1:1, Udinese - Lazio 0:1.

Redoslijed: Juventus 53 (22 utakmice), Roma 47, Napoli 42, Fiorentina 38, Lazio 37...