Bogdanović zabio sedam koševa u porazu od Spahije, Golden State izgubio

Bojan Bogdanović
17.01.2016.
u 11:50

Philadelphia je konačno uspjela doći do pete pobjede u sezoni porazivši s uvjerljivih 114-89 Portland

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović postigao je sedam koševa u porazu svojih Brooklyn Netsa kod Atlante, čiji je pomoćni trener Neven Spahija, dok je Detroit iznenadio vodeći Golden State sa 113-95.

Hawksi su na svom parketu slavili protiv Netsa sa 114-86, a u teškom porazu Bogdanović je imao učinak od 7 poena za 21 minutu igre (šut 3-8, trice 0-3,) te 2 skoka i asist. Netsi su čak vodili sa sedam koševa razlike na poluvremenu, ali su se "raspali" u trećoj četvrtini i doživjeli težak poraz. Kod Atlante najbolji Paul Millsap (21), a kod Brooklyna je bolji od ostalih bio Taffeus Young (18).

Detroit Pistonsi su nanijeli Golden Stateu tek četvrti poraz u sezoni, a vrlo raspoložene domaćine predvodili su Reggie Jackson (20), Kentavious Caldwell-Pope (20) i Andre Drummond (14, 21 skok).
Detroit je imao šestoricu igrača s više od deset koševa, a Warriorsi samo trojicu, od kojih je najbolji bio Stephen Curry s 38 koševa.

Philadelphia je konačno uspjela doći do pete pobjede u sezoni porazivši s uvjerljivih 114-89 Portland. U najefikasnijoj utakmici večeri Boston je u gostima dobio Washington sa 119-117 i to košem Jae Crowdera četiri sekunde prije kraja. Memphis je slavio protiv Knicksa sa 103-95 zahvaljujući čak 37 koševa Španjolca Marca Gasola.

>>Porazi Brooklyna i Minnesote, skromni učinci Bogdanovića i Rudeža

New Orleans Hornets - Milwaukee Bucks        92-105
Atlanta Hawks - Brooklyn Nets               114-86 (Bojan Bogdanović 7 poena za 21 minutu igre, šut 3-8, trice 0-3, 2 skoka, asist)

4. Denver        15 25 .375 13 1/2
5. Minnesota     12 29 .293 17