Bayern
1/2
07.12.2013.
u 17:25

Nogometaši Bayerna u 15. su kolu Bundeslige stigli do svoje 13. pobjede. Na gostovanju u Bremenu demolirali su Werder, završilo je čak 7:0.

Lukimya-Mulongoti u 21. minuti postigao je autogol, a samo šest minuta kasnije Van Buyten je povisio na 2:0. Do kraja prvog dijela još je zabio i Ribery.

Prvi pogodak u nastavku pao je u 60. minuti, a zabio ga je Mario Mandžukić nakon asistencije Riberyja. U 68. minuti strijelac je bio Thomsa Müller, u 82. je Ribery zabio svoj drugi pogodak na utakmici, a točku na i u 90. je stavio Götze.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić odigrao je još jednu dobru utakmicu, a na terenu je proveo svih 90 minuta. Bayern ima 41 bod, sedam više od drugoplasiranog Bayera, ali i utakmicu više.

HSV je doma poražen od Augsburga (0:1), Milan Badelj igrao je svih 90 minuta, a Ivo Iličević u igru je ušao u 60. minuti.

Ostali rezultati: Frankfurt - Hoffenhaim 1:2, Borussia M. - Schalke 2:1, Stuttgart - Hannover 4:2.

>>Muke po Moyesu: I Newcastle slavio na Old Traffordu!