Vukušić promašio jedanaesterac u porazu Pescare od Siene

Screenshot Youtube
18.11.2012.
u 17:29

Inter je na domaćem terenu tek pred sam kraj susreta uspio izvući bod protiv Cagliarija

U 13. kolu talijanske lige Siena je kod kuće svladala Pescaru 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Valiani u 31. minuti. Hrvatski nogometaš Ante Vukušić za Pescaru je igrao do 56. minute, a treba istaknuti da u 44. nije realizirao jedanaesterac. Inter je na domaćem terenu tek pred sam kraj susreta uspio izvući bod protiv Cagliarija, završilo je 2:2. Marko Livaja nije bio u konkurenciji za utakmicu.

Ostali rezultati: Bologna - Palermo 3:0, Catania - Chievo 2:1, Fiorentina - Atalanta 4:1, Udinese - Parma 2:2.

Poredak: 1. Juventus 32, 2. Inter 28, 3. Napoli 27, 4. Fiorentina 27...