Vlašićev preporod se nastavlja: Opet zabio za CSKA!

Nikola Vlašić
1/4
19.10.2018.
u 18:52

Vlašić je igrao do 77. minute. CSKA je pobjedom skočio na treće mjesto s 19 bodova.

Nikola Vlašić vratio se u Moskvu nakon reprezentativne stanke te nastavio tresti mreže.  Mladi hrvatski reprezentativac zabio je u 11. kolu ruskog prvenstva u pobjedi CSKA Moskve 2:0 na gostovanju kod Anžija.

Pogodio je Vlašić s 14 metara u sam kut. To mu je drugi gol u prvenstvu, a još je dva Vlašić dodao u Ligi prvaka.

Pobjedu CSKA potvrdio je Čalov u 72. minuti.

Vlašić je igrao do 77. minute. CSKA je pobjedom skočio na treće mjesto s 19 bodova, šest manje od vodećeg Zenita, koji ima i utakmicu manje. Anži je 12. s deset bodova.