Autori: Vecernji.hr, Hina
13.05.2021.
u 23:30

Hrvatski kapetan sjajno je zabio u 17. minuti za 1:0.

Real Madrid je slavio u gostima kod Granade s 4:1 u 36. kolu Primere,a prvi gol na utakmici postigao je Luka Modrić.

Hrvatski kapetan sjajno je zabio u 17. minuti za 1:0. Opalio je iskosa ljevicom s lijeve strane, a gol pogledajte ovdje.

Modriću je to bio peti gol sezone, ali prvi ove godine.

Na 2:0 povećao je Rodrygo (45+1), a 39-godišnji Jorge Molina je u 71. minuti smanjio za Granadu.

Sve dvojbe o pobjedi riješili su Alvaro Odriozola (75) i  Karim Benzema (76) nakon dvije velike pogreške vratara Rui Silve.

Real dva kola prije kraja ima dva boda manje od Atletica.