Luis Ibanez
Marko Lukunic/PIXSELL
19.07.2015.
u 21:28

Nije dobro izgledalo za Zvezdu nakon prvih 45 minuta jer je domaćin golovima Andrića i Dražića imao 2:0 .

Luis Ibanez na najbolji se mogući način predstavio navijačima Crvene zvezde. U prvom kolu srpskog prvenstva njegova je momčad kao gost slavila u gradskom derbiju protiv OFK-a 6:2 , a bivši igrač Dinama imao je dvije asistencije, piše Goal.com.

Nije dobro izgledalo za Zvezdu nakon prvih 45 minuta jer je domaćin golovima Andrića i Dražića imao 2:0 .

Ipak, u nastavku potpuno druga slika. Ibanez je asistirao za prvi (Mbodj) i šest gol Zvezde (Parker). Inače, Parker je zabio dva gola, kao i Savičević, a u strijelce se još upisao i Jović.