Objavljeno vijesti danas: 4
Osmina finala

Leipzig i Atalanta u četvrtfinalu, Iličić zabio Valenciji četiri gola

10.03.2020. u 22:54

Nogometaši Atalante i RB Leipziga prvi su četvrtfinalisti Lige prvaka. U uzvratnim utakmicama osmine finala Lige prvaka Leipzig je na svom terenu još jednom pobijedio Tottenham.

Njemačka momčad nadjačala je Spurse s 3:0, dva pogotka postigao je Sabitzer (10., 21.), a tri minute prije kraja dvoboja pobjedu je potvrdio Forsberg. U Londonu je Leipzig pobijedio s 1:0.

Atalanta je na Mestalli bez gledatelja pobijedila Valenciju s 4:3. Talijanska momčad dvaput je vodila u prvom poluvremenu golovima Iličića iz jedanaesteraca (3., 43), a za Španjolce je oba puta izjednačio Gameiro (21., 51.).

U 67. minuti je Torres zabio za vodstvo španjolske momčadi, a četiri minute kasnije Iličić je izjednačio na 3:3.

U 82. minuti Iličić je svojim četvrtim golom na utakmici donio pobjedu Atalanti.

Prvi susret završio je trijumfom talijanske momčadi s 4:1.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić igrao je za Atalantu do 83. minute.