Objavljeno vijesti danas: 26
Posljednja utakmica kola

Dinamu uspavanka u Koprivnici: Aduti s klupe slomili farmaceute

28.10.2018. u 19:12

U posljednjoj utakmici 12. kola Prve HNL Dinamo je kao gost u Koprivnici svladao Slaven Belupo s 2:0 (0:0).

Prvi gol postigao je Budimir u 70. minuti kada je glavom iz blizine zatresao mrežu nakon odličnog ubacivanja Kadziora s desne strane. Konačni rezultat je postavio upravo Kadzior u 88. minuti nakon nesebičnog dodavanja Olma.

Upravo su Olmo i Oršić probudili Dinamo, koji je do 60. minute djelovao nemoćno i uspavano. Bjelica ih je uveo s klupe umjesto Šituma i Petkovića.

Pred 2000 gledatelja na stadionu Ivan Kušek Apaš sudio je Bebek iz Rijeke.

Vodeći Dinamo je s nova tri boda stigao do učinka od 30 bodova i tako povećao svoju prednosti ispred druge Lokomotive na pet, a ispred trećeg Osijeka na šest bodova. Šesti Slaven Belupo ima 12 bodova, kao i sedmi Hajduk koji je ranije u nedjelju na praznom Poljudu igrao 1:1 protiv Rijeke.

Strijelci: 0:1 Budimir (70.), 0:2 Kadzior (88.).