Objavljeno vijesti danas: 5
EUROPSKA LIGA
Povratak na članak

Malo je bilo sjajnih 40 minuta za senzaciju, Napoli slavio na Rujevici uz preokret

Rijeka je povela golom Murića (13), no neposredno prije odlaska na odmor na 1-1 poravnao je Demme (43) da bi Napoli do pobjedničkog pogotka stigao nesretnim autoglom Brauta

19:13 05.11.2020.

Rijeka dominira ovih prvih 15-ak minuta. Bravo Rijeka, to je pravi pristup... nadam se da ce te povecati ovo vodstvo od 1:0. Po dosad prikazanom, to definitivno zasluzujete.

VL
LI
linkser2
06:51 06.11.2020.

sjajna Rijeka prvo poluvrijeme...trebali su voditi 2 razlike...i onda klsična priča kako odmiče tekme...raspad

19:34 05.11.2020.

Rijeci treba najmanje da povede sa 2-0, da ne bi izgubili ovu tekmu....a Napoli je nesto puno pred vratima Rijecana u zadnjih minuta...nema jos nekog opasnog udarca al ovak ak nastave moguce je sve...