Objavljeno vijesti danas: 47
KVALIFIKACIJE ZA SP

Furiozna Hrvatska na korak do SP-a! Razbili smo Crnogorce

09.06.2018. u 21:36

Hrvatska je u Osijeku razbila Crnu Goru 32:19 te napravila veliki korak prema Svjetskom prvenstvu u Njemačkoj i Danskoj 2019.

Početak utakmice nije to nagovještao jer mučili smo se u napadu, a obrani nam do 21. minute nisu imali nijednu obranu.

A baš prvom obranom našeg vratara Šege u toj 21. minuti krenula  je furiozna Hrvatska koja serijom 7:1 odlazi do 17:10 na poluvremenu.

Hrvatska rukometna reprezentacija
1/9

U nastavku još bolja igra Hrvatske, čija je prednost u jednom trenutku bila i 14 golova razlike. Na kraju je završilo 32:29, što bi trebalo biti dovoljno za uzvrat u Podgorici u četvrtak.

Zlatko Horvat i Manuel Štrlek predvodili su Hrvatsku sa šest golova, Marin Šego imao je deset obrana.