Mladi Dinamo vodio protiv Benfice, ali je na kraju ostao bez polufinala

Dinamovi juniori
18.08.2020.
u 19:55

Modri su poveli u 16. minuti kada je zabio Karrica, ali je Benfica uspjela okrenuti utakmicu.

Mlada momčad Dinama nije se uspjela plasirati u polufinale juniorske Lige prvaka. Momčad koju vodi Goce Sedloski u Nyonu je izgubila od Benfice s 3:1.

Modri su poveli u 16. minuti kada je zabio Karrica, ali je Benfica uspjela okrenuti utakmicu. U 37. minuti izjednačio je Arujo da bi Goncalo Ramos s dva gola (53, 59) odveo svoju momčad u polufinale.

Benfica će u polufinalu igrati protiv Ajaxa koji je nadigrao Midtjylland s 3:1.

U preostalim četvrtfinalnim dvobojima koji su na rasporedu u srijedu sastaju se Salzburg - Lyon i Inter - Real Madrid.

Dinamo - Benfica 1:3

90' Kraj utakmice! Benfica je prošla u polufinale.

90' Drugi žuti karton za Jankovića, i on mora izaći s terena.

90' Vratar Josipović dobio je crveni karton.

59' Novi gol za Benficu! Opet je zabio Goncalo Ramos i Dinamo je sve dalje od polufinala...

53' Gol za Benficu! Zabio je Goncalo Ramos i portugalska momčad je okrenula utakmicu.

46' Počeo je nastavak.

45' Kraj prvog poluvremena.

37' Benfica je izjednačila! Strijelac je Araujo.

16' Gol za Dinamo! Zabio je Karrica.

6' Prilika za Dinamo, Marin je imao odličnu šansu dovesti modre u vodstvo odmah na početku, ali nije bio precizan.

1' Počela je utakmica!

Početni sastavi:

Dinamo: Josipović, Batistić, Šutalo, Leš, Gvardiol, Duvnjak, Karrica, Julardžija, Janković, Marin, Tueto

Benfica:  Kokubo, Ferreira, Alvaro, Morato, Araujo, Bernardo, Brito, Dantas, Ramos, Araujo, Embalo