Kraj utakmice! Varaždin i Dinamo odigrali su 1:1.

Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade.

86'

Pellumbi je sada tukao, a Livaković opet dobro brani i odbija loptu u korner.

85'

Nova promjena kod Dinama. Ademi umjesto Špikića. Kod Varaždina je prije nekoliko minuta Banovec ušao umjesto Stanića.

83'

Herrera je požutio.

80'

Ušli smo u posljednjih 10 minuta utakmice. Dinamo pritišće domaćina nakon primljenog gola i želi doći do novog vodstva.

77'

Gužva pred vratima Varaždina. Emreli je neprecizno tukao nakon čega je Ivanušec bezuspješno pokušao škaricama.

74'

Elezi izlazi kod Varaždina, ulazi Stanić.

71'

Dvije promjene kod Dinama. Ulaze Baturina i Drmić, izlaze Bočkaj i Petković.

68'

Postonjski je požutio nakon prekršaja na Petkoviću.

63'

Gol za Varaždin! Domaćini su izjednačili nakon lijepe akcije. Herrera je dao loptu s lijeve strane, a bivši igrač Hajduka precizno pogodio pored nemoćnog Livakovića.

58'

Ivanušec je sada tukao na drugoj strani, ali Zelenika brani.

53'

Lauritsen je požutio, prvi igrač sa žutim kartonom kod Dinama.

53'

Herrera je tukao s nekih 17 metara, a Livaković sjajno intervenirao i odbio loptu u korner.

51'

Moharrami je pogriješio, lopta je došla do Elezija koji tuče s vrha šesnaesterca, ali preko gola.

46'

Počeo je nastavak s tri promjene. Kolarić i Šego umjesto Pece i Brodića kod Varaždina. Kod Dinama je u igri Emreli umjesto Oršića.

POLUVRIJEME

Kraj prvog poluvremena, Dinamo vodi 1:0.

45+1'

Gol za Dinamo! Šutalo je oduzeo loptu i ona je došla do Bočkaja koji je ubacio s lijeve strane. Špikić je skočio u šesnaestercu Varaždina i glavom pogodio za 1:0.

45'

Ušli smo u sudačku nadoknadu.

38'

Dinamo sve više pritišće i želi doći do pogotka.

36'

Traje mini pritisak Dinama. Peco je dobio žuti karton zbog prekršaja.

34'

Evo konačno prilike, Ivanušec je dobro tukao, ali Zelenika to brani.

28'

Pao je tempo utakmice, u posljednjih 15-ak minuta nismo vidjeli puno od nogometa.

24'

Kratki predah za igrače zbog vrućine.

15'

Hrvatska danas slavi Dan pobjede, a takav je ugođaj i na utakmici. Boysi su donijeli transparent na kojem piše "Od zime na Dinari do prvog barjaka u Kninu. Za slavne Pume hvala Varaždinu" na što im je stadion zapljeskao. Čuje se i "Moja domovina".

13'

Ivanušec je tukao s vrha šesnaesterca, malo iskosa, no lopta je otišla pored gola. Gledamo dosta aktivan nogomet s obzirom na vrućinu.

3'

Na stadionu Varaždina sjajna je atmosfera, utakmicu prati više od sedam tisuća ljudi.

1'

Počela je utakmica.

TAKTIČKE POSTAVE

Ovako će momčadi taktički izgledati.

DINAMO

Livaković; Moharrami, Lauritsen, B. Šutalo, Bočkaj; Mišić, Ljubičić; Špikić, Ivanušec, Oršić; Petković.

VARAŽDIN

Zelenika; J. Stanić, Lamine Ba, Pellumbi, Urata; Elezi, Teklić, Postonjski; Herrera, Brodić, Peco.

STIGLI SASTAVI

Stigli su i sastavi. Kod Dinama Petković igra od prve minute, Drmić je na klupi. Bočkaj je lijevi bek, a Ljubičić će u veznu liniju.