Evo i trenutačnog poretka. Hajduk i Rijeka ovoga se vikenda mogu odvojiti na vrhu.

Kraj utakmice! Osijek i Dinamo odigrali su 0:0.

Igrat će se tri minute nadoknade.

90'

Marić je pao u šesnaestercu Dinama, no Zebec mu je dao žuti karton zbog simuliranja.

88'

Dinamo je pred kraj susreta pritisnuo i pokušava doći do pogotka kojim bi osigurao pobjedu.

87'

Petković je tukao iz slobodnog udarca, ali ravno u živi zid.

86'

Škorić je napravio prekršaj u opasnoj zoni na Gojaku i usput dobio žuti karton.

80'

Hoćemo li u posljednjih 10 minuta vidjeti gol u Gradskom vrtu?

78'

Treća izmjena Bjelice - Šitum umjesto Marina.

75'

Mijenjaju oba trenera. Mioč umjesto Lope kod Osijeka, a u kod momčadi Dinama su ušli Petković i Gojak, a na terenu više nema Gavranovića i Majera.

64'

Nova prilika Osijeka u drugom poluvremenu. Bočkaj je tukao s druge vratnice, ali je Pinto uklizao i blokirao udarac. Osijek je bolji u nastavku.

59'

Šutalo je požutio nakon što je napravio prekršaj na Gavranoviću. Prije toga je žuti dobio i Žaper.

57'

Prilika za Osijek! Bočkaj je ubacio, lopta je preskočila sve i došla na drugu vratnicu do Šorše. On je tukao glavom i gađao suprotni kut, no Livaković odlično brani.

51'

Kadzior je pokušao iz slobodnog udarca, nije baš bio precizan, otišlo je preko gola.

46'

Počeo je nastavak.

POLUVRIJEME

Kraj prvog dijela, nije bilo golova u Gradskom vrtu.

43'

Opet je Dinamo imao kontru, Majer je bio na udarcu, ali mu je Žaper sjajno uklizao i spasio svoju momčad.

35'

Novi pokušaj Dinama i dobra reakcija Ivušića. Moro je ubacio iz slobodnog udarca, Catherine tukao glavom, ali je vratar Osijeka nogom obranio njegov udarac. Ivušić danas pokazuje zašto je smijenio Malenicu s mjesta prvog vratara Osijeka.

30'

Evo prilike za Dinamo! Kleinheisler je izgubio loptu i uslijedila je kontra gostiju. Moro je gurnuo loptu za Gavranovića koji je išao sam na Ivušića, ali mu vratar Osijeka odlično skida udarac. Lopta se zatim odbila do Atiemwena koji je opalio iz voleja, ali je otišlo preko gola.

25'

Dinamo zasad nije puno toga pokazao.

17'

Prilika za Osijek! Majstorović je ubacio, Marić primio loptu prsima i tukao, ali mu Livaković odlično brani udarac.

12'

Prošlo je prvih 10-ak minuta, nismo vidjeli ništa posebno. Doduše, igračima nije lako trčati po slavonskoj vrućini. No, zato su neumorni domaći navijači koji viču "Ajmo, Osječe".

5'

Kadzior je bio u prilici, ali je puno čekao da puca i domaćini su to odbili u korner.

1'

Počela je utakmica!

SUDAC

Glavni sudac utakmice je Mario Zebec iz Varaždina.

POREDAK

Dinamo je vodeća momčad sa svih devet bodova, dok je Osijek upisao jedan poraz, protiv Gorice.

Utakmica se igra u petak jer Dinamo idući utorak očekuje uzvratna utakmica protiv Ferencvarosa u trećem pretkolu Lige prvaka. Mađari su se iz Maksimira vratili s vrlo dobrih 1:1 pa Bjelica očito čuva najbolje igrače za tu utakmicu.

DINAMO

Bjelica je u odnosu na utakmicu s Ferencvarosom u utorak promijenio čak 10 igrača, samo je vratar Livaković ostao. Evo sastava: Livaković, Pinto, Moubandje, Theophile Catherine, Dilaver, Moro, Marin, Kadzior, Atiemwen, Majer, Gavranović.

OSIJEK

Poznati su i sastavi. Za Osijek će igrati: Ivušić, Kleinheisler, Majstorović, Mance, Lopa, Bočkaj, Šorša, Zaper, Škorić, Marić, Šutalo.

Riječ je o susretu 4. kola HNL-a, a utakmica počinje od 20 sati.

POČINJEMO

Dobar dan i dobro došli na novo druženje s HNL-om. Pred nama je utakmica Osijeka i Dinama.