Objavljeno vijesti danas: 3
7. kolo HNL-a

Dinamo uvjerljiv protiv Lokomotive, Soudani zabio hat-trick

27.08.2017. u 20:48

Dinamo se nakon šokantnog ispadanja iz Europe od Skenderbeua okrenuo prema HNL-u u kojem mu je sada prioritet povratak naslova. Modri su u sedmom kolu slavili na gostovanju kod Lokomotive s 3:0, a sva je tri pogotka zabio Soudani.

Dinamo je u vodstvo u Kranjčevićevoj stigao u 30. minuti. Moro je lijepo proigrao Soudanija, a napadač Dinama sa 16 metara tukao isprve i svladao Šempera.

1/11

Alžirac je na 2:0 povisio u 61. minuti. Antolić je ubacio iz prekida, lopta se odbijala po petercu Lokomotive, a onda ju je dočekao Soudani i iz blizine pospremio u mrežu.

U 71. minuti Olmo je lijepo proigrao Soudanija koji je izbio sam pred Šempera i prebacio ga za konačnih 3:0.

Dinamo je vodeća momčad sa 19 bodova, dok je Lokomotiva na osmom mjestu s četiri boda.