United i dalje gazi, Bilić se u samoj završnici spasio otkaza

Slaven Bilić
30.09.2017.
u 18:31

United sada ima 19 bodova, tri više od gradskog suparnika Cityja koji od 18.30 sati u derbiju kola gostuje kod prvaka Chelseaja

Nogometaši Manchester Uniteda izdvojili su se na vrhu ljestvice engleskog prvenstva zahvaljujući sigurnoj 4-0 (2-0) pobjedi protiv posljednjeg Crystal Palacea na svom Old Traffordu u susretu 7. kola.

United je poveo već u 3. minuti golom Mate, a do poluvremena je Fellaini (35) svojim prvim pogotkom praktički riješio pitanje pobjednika. Fellaini (48) se početkom nastavka još jednom upisao u strijelce, a konačnih 4-0 postavio je Lukaku (86) koji je tako nastavio sa serijom pogodaka u svakom prvenstvenom kolu od početka sezone.

United sada ima 19 bodova, tri više od gradskog suparnika Cityja koji od 18.30 sati u derbiju kola gostuje kod prvaka Chelseaja, dok je Crystal Palace i dalje bez bodova i bez postignutog pogotka.

Uvjerljiv je bio i aktualni doprvak Tottenham Hotspur koji se sa 4-0 (3-0) deklasirao novaka u ligi Huddersfield Town. Dvoboj je bio gotov nakon samo 20-ak minuta jer su gosti s dva gola Kanea (9, 24) i jednim Daviesa (16) poveli sa 3-0. Konačni rezultat postavio je Sissoko (90+1). Tottenham je trenutačno treći sa 14 bodova.

Važnu 1-0 (0-0) domaću pobjedu ostvario je West Ham United kojega vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić i to protiv Swansea Cityja. Gol vrijedan tri boda postigao je Sakho (89). West Ham je sada 15. sa sedam bodova, dok je Swansea 18. s pet.

REZULTATI 7. KOLA:
Huddersfield Town - Tottenham Hotspur 0-4 (Kane 9, 24, Davies 16, Sissoko 90+1)
West Ham United - Swansea City 1-0 (Sakho 89)
Manchester United - Crystal Palace 4-0 (Mata 3, Fellaini 35, 48, Lukaku 86)
Bournemouth - Leicester City 0-0
Stoke City - Southampton 2-1 (Biram Diouf 40, Crouch 85 / Yoshida 75)
West Bromwich Albion - Watford 2-2 (Rondon 18, Evans 21 / Doucoure 37, Richarlison 90+5)