Ukrajina upisala i drugu pobjedu u Ligi nacija

Ukrajina - Hrvatska
09.09.2018.
u 19:34

Prije tri dana Ukrajina je u gostima dobila Češku sa 2-1 i nakon dva kola ima maksimalni učinak.

U drugom razredu Lige nacija nogometaši Ukrajine u nedjelju su u Lvivu svladali Slovačku sa 1-0, te su tako upisali drugu pobjedu u skupini 1.

Pobjednički gol zabio je Andrij Jarmolenko u 80. minuti iz penala, kojeg je izborio 20-godišnji veznjak kijevskog Dinama Viktor Cigankov, koji je ušao u igru minutu ranije.

U nedjelju je na rasporedu osam utakmica Lige nacija, a najatraktivniji je susret u Parizu gdje svjetski prvak Francuska dočekuje Nizozemsku.