Damjan Rudež
Vjeran Žganec-Rogulja/PIXSELL
08.01.2015.
u 09:45

Razlog za zadovoljstvo nije imao niti Bogdanović koji je igrao 11 minuta u iznenađujućem domaćem porazu Brooklyna od Bostona.

Nakon sjajnog početka u NBA ligi Bojana Bogdanovića i solidnog Damjana Rudeža definitivno je za njih stiglo krizno razdoblje.

Rudež je ponovno ostao na klupi i nije sudjelovao u porazu Indiane na gostovanju kod Golden Statea (117:102). Mogao je tek gledati kako Thompson, sa 40 koševa najefikasniji igrač svih sinoćnjih utakmica, uništava Pacerse.

Razlog za zadovoljstvo nije imao niti Bogdanović koji je igrao 11 minuta u iznenađujućem domaćem porazu Brooklyna od Bostona (89:81). Ubilježio je tek jedno dodavanje i četiri skoka uz dva promašena šuta za tricu i dvije izgubljene lopte.

I dok hrvatskim reprezentativcima ne ide, u Denveru se sve bolje snalazi Jusuf Nurkić, bivši igrač Cedevite. BiH reprezentativac u pobjedi nad Orlandom (93:90) prvi je put bio u početnoj petorci i za 22 minute imao vrlo dobar učinak - 8 koševa, 4 četiri skoka, 3 dodavanja, jednu ukradenu loptu, 2 blokade.

Denver je 11. na Zapadu (16-20) i očekuje ga težak posao u dostizanju osmog Phoenixa (22-16) i mjesta koje vodi u doigravanje.