Super Reba! Ante ne staje, opet zabio pogodak za svoj Milan

Ante Rebić
1/3
18.07.2020.
u 23:39

Saelemaekers je zabio za Milan u desetoj, a Calhanoglu je povisio vodstvo u 24. minuti. Tomiyasu u 44. minuti zabija za 2:1 prije odlaska na odmor

Milan je u 34. kolu talijanske Serie A protiv Bologne slavio s čak 5:1, a igrači iz grada mode već su nakon sat vremena zabili četiri pogotka nemoćnom protivniku.

Nakon 57. minuta igre Milan je vodio 4:1, a naravno da se u strijelce upisao i Ante Rebić koji igra u sjajnoj formi.

Saelemaekers je zabio za Milan u desetoj, a Calhanoglu je povisio vodstvo u 24. minuti. Tomiyasu u 44. minuti zabija za 2:1 prije odlaska na odmor. U drugom poluvremenu Bennacer zabija za 3:1 u 49., a Rebić osam minuta kasnije postiže sjajan pogodak za 4:1 na asistenciju Ibrahimovića.

Konačnih 5:1 postavlja Calabria u 92. minuti. Milan je sada šesti na ljestvici s 56 bodova.