Super Mario! Pašalić zabio hat-trick za samo 58 minuta

Mario Pašalić
1/3
14.07.2020.
u 22:15

Bio mu je to sedmi pogodak u Serie A, a još jednom je dokazao kako je Atalanta napravila sjajan posao kad ga je otkupila za 15 milijuna eura od Chelseaja

Atalanta našeg Marija Pašalića nastavlja borbu za drugo mjesto u talijanskoj ligi, a u susretu 33. kola protiv Brescije upravo je naš veznjak zabio nakon samo 87 sekundi!

Ruslan Malinovski proigrao ga je na rubu šesnaesterca, a on je pogodio donji lijevi kut gostujućeg gola. Bio mu je to sedmi pogodak u Serie A, a još jednom je dokazao kako je Atalanta napravila sjajan posao kad ga je otkupila za 15 milijuna eura od Chelseaja.

Ipak, Ernesto Torregrossa vratio je Bresciu u igru u 8. minuti, ali Marten de Roon u 25. minuti opet vraća momčad iz Bergama u vodstvo.

Ruslan Malinovski povisio je na 3:1 u 28. minuti. Zapata je za 4:1 zabio u 30, minuti, a onda je sjajni Pašalić u razmaku od tri minute (55. i 58.) zabio još dva pogotka i upisao hat-trick. Konačnih 6:2 postavio je Špalek. Atalanta je ovom pobjedom skočila na drugo mjesto sa 70 bodova.