David Klein/PA Images/PIXSELL
16.01.2021.
u 20:16

Za Luton Town je branio hrvatski reprezentativac Simon Sluga.

Nogometaši Luton Towna priredili su iznenađenje pobijedivši u susretu 24. kola Championshipa na gostovanju Bournemouth sa 1-0, a gostujuću pobjedu ostvario je i Birmingham City koji je identičnim rezultatom slavio kod Middlesbrougha.

Pobjedu Lutonu, protiv jednog od najvećih kandidata za plasman u Premiership, donio je Kiernan Dewsbury-Hall golom u 67. minuti.

Put do tri boda gostima olakšalo je i isključenje domaćeg veznjaka Jeffersona Lerme u 26. minuti.

Gostujuću pobjedu i to identičnim rezultatom ostvario je i Birmingham City protiv Middlesbrougha.

Bila je to prva pobjeda Birminghama u zadnjih sedam kola, a gol za važna tri boda zabio je Scott Hogan u 26. minuti.

Za Birmingham je cijeli susret igrao Ivan Šunjić, dok Alen Halilović nije ulazio u igru.

Na vrhu ljestvice Championshipa se nalazi Norwich City sa 50 bodova ispred Swansea Cityja (43) i Bournemoutha (42). Luton Town je na 12. mjestu sa 33 bod, dok Birmingham City drži 18. mjesto sa 26 bodova, sedam više od zone ispadanja.