Objavljeno vijesti danas: 153
ZABIJA KAO NA TRACI

Perica najbolji napadač mlade reprezentacije još od Eduarda! A može postati najbolji u povijesti

Stipe Perica
1/6
07.09.2016.
u 11:25

Najbolji učinak od hrvatskih strijelaca u povijesti kvalifikacija za Euro ostvario Tomo Šokota utrpavši osam pogodaka u ciklusu 1998. - 2000., kada je upisana i pamtljiva pobjeda 6:2 u Beogradu

Stipe Perica u posljednje je četiri kvalifikacijske utakmice za mladu reprezentaciju postigao šest golova! Od osam hrvatskih. U samo 278 minuta na terenu! I donio tih osam bodova, piše Goal.

Hrvatska mlada reprezentacija napadača s takvim učinkom nije imala još od Eduarda da Silve! Zapravo, i Dudu je u 'svojim' kvalifikacijama za Euro 2006. u skupini zabio pet golova (a igrao je sve utakmice), te kasnije još dva Srbiji i Crnoj Gori u play-offu.

Dok je najbolji učinak od hrvatskih strijelaca u povijesti kvalifikacija za Euro ostvario Tomo Šokota utrpavši osam pogodaka u ciklusu 1998. - 2000., kada je upisana i pamtljiva pobjeda 6:2 u Beogradu. Ta generacija, te ona 2004. jedine su uspjele izboriti završni turnir...