Španjolska uvjerljivom pobjedom poslala poruku Hrvatskoj

1/6
16.01.2019.
u 22:12

Hrvatska i Španjolska nakon četiri kola imaju po maksimalnih osam bodova i sastaju se sutra u 18 sati.

Španjolska rukometna reprezentacija u našoj je skupini B u Münchenu svladala Makedoniju s 32:21 u četvrtom kolu Svjetskog prvenstva.

Aktualni europski prvaci u prvom su se poluvremenu mučili s Makedoncima na čijim je vratima bio raspoloženi Mitrevski koji je u prvih 25 minuta skupio 11 obrana. No, u nastavku su Španjolci slomili otpor protivnika i na kraju slavili s uvjerljivih 11 razlike.

Kod Španjolske je Aleix Gomez sa šest golova, a isti je učinak kod Makedonije imao Žarko Peševski.