Šok za Barcelonu u utakmici sa sedam golova, Rakitić pocrvenio!

1/6
11.11.2018.
u 18:09

Barcelona je ostala vodeća s 24 boda, dok je Betis 12. sa 16.

Barcelona je u 12. kolu La Lige neočekivano izgubila na Nou Campu od Betisa 3:4.

Da se Kataloncima ne piše dobro bilo je već jasno nakon prvog poluvremena jer gosti su golovima Juniora iz 20. i Joaquina iz 34. minute imali 2:0.

Barca je smanjila preko Messija iz jedanaesterca u 67. minuti, da bi samo četiri minute kasnije Lo Celso pogodio za 3:1.

U 79. minuti Vidal je smanjio na 3:2, no samo dvije minute kasnije novi udarac za domaćina jer je drugi žuti karton dobio Rakitić.

Pitanje pobjednika u 83. minuti riješio je Canales golom za 4:2, da bi Barca tek ublažila poraz preko Messija u sudačkoj nadoknadi.