Slaven u dvije minute slomio otpor Intera

Inter - Slaven
1/5
28.04.2019.
u 18:43

U susretu 31. kola Prve HNL nogometaši Slaven Belupa u Zaprešiću su svladali Inter s 3:1.

Gosti su poveli u 6. minuti pogotkom Gode, a izjednačio je Conev u devetoj minuti nastavka. Nije se dugo čekalo na novi pogodak.

U 58. minuti Čanađija je zabio za 2:1, a dvije minute kasnije pobjedu je potvrdio Delić.

Pred 120 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešić sudio je Bebek iz Rijeke.

Ovom pobjedom Slaven je preskočio Inter na sedmom mjestu ljestvice, koprivnički sastav sada ima 29, a zaprešićki Inter 28 bodova, dok je deveta Istra 1961 s 22 boda.