Šibenik - Istra
1/6
31.05.2019.
u 20:52

Nogometaši Šibenika i Istre igrali su na Šubićevcu prvu utakmicu doigravanja za Prvu HNL. Dvoboj je završio 1:1, a uzvratni susret igra se 3. lipnja u Puli (19 sati).

U 14. minuti domaćin je poveo pogotkom Kukeca, koji je ljevicom sjajno zahvatio loptu i pogodio sam gornji kut Čondrićevih vrata.

1/17

No radost Šibenčana nije dugo trajala. Dvije minute kasnije Fuentes se našao na pravom mjestu i zabio za 1:1.

Ovo je repriza doigravanja iz 2016. godine. Istra je tada nakon jedanaesteraca izborila ostanak u višem razredu.

Šibenik koji je osvojio drugo mjesto u Drugoj HNL na svoj povratak u prvu ligu čeka od 2012. godine.