Santini strijelac, a Milić asistent u pobjedi Anderlechta

Ivan Santini
1/4
03.03.2019.
u 21:07

Hrvatski napadač Ivan Santini bio je strijelac, a bočni igrač Antonio Milić asistent u 2-1 (1-0) gostujućoj pobjedi Anderlechta protiv Lokerena u susretu 28. kola belgijskog nogometnog prvenstva.

Santini je doveo Anderlecht u vodstvo od 1-0 u 15. minuti, dok je Milić asistirao Gerkensu za 2-0 u 67. minuti.

Bio je to 13. prvenstveni pogodak Santinija koji je odigrao svih 90 minuta, dok je Milić bio na terenu do 77. minute.

Anderlecht je sada šesti na ljestvici sa 45 bodova, jednim manje od petog Sint-Truidena, a jednim više od sedmog Genta, dok je Lokeren posljednji sa 17 bodova.

Na vrhu je Genk sa 59 bodova, šest manje ima drugi Club Brugge.