Darijo Srna
1/8
09.09.2016.
u 22:35

Šahtarov kapetan Darijo Srna igrao je do 67. minute kada je izašao zbog ozljede, dok je Eduardo cijelu utakmicu bio na klupi. Domagoj Vida igrao je svih 90 minuta za kijevsku momčad

U derbiju 7. kola ukrajinske lige Šahtar i kijevski Dinamo u Harkivu su igrali 1:1. Šahtarov kapetan Darijo Srna igrao je do 67. minute kada je izašao zbog ozljede, dok je Eduardo cijelu utakmicu bio na klupi.

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida igrao je svih 90 minuta za kijevsku momčad.

Dinamo je poveo pogotkom Guseva iz jedanaesterca (24.), a za Šahtar je izjednačio Dentinho u 75. minuti.

>>Čop u debiju za Sporting zabio golčinu, Eduardo asistent, Srna trostruki asisten