Preporođeni Nikola Kalinić opet zabio gol

Nikola Kalinić
15.12.2018.
u 18:09

Hrvatski napadač gol je zabio u 26. minuti. Griezmann ga je lijepo proigrao, a Kalinić gurnuo vrataru loptu kroz noge za 1:0.

Atletico Madrid slavio je na gostovanju kod Valladolida (3:2) u 16. kolu španjolskog prvenstva, a u strijelce se upisao Nikola Kalinić.

Preostala dva gola za Atletico postigao je Griezmann (45.-11m, 80.), dok su za domaću momčad pogađali Calero (57.) i Saul (63. ag.).

Inače, Kaliniću je to treći gol u posljednje četiri utakmice. Sjajno je iskoristio svoju priliku zbog izostanka ozlijeđenog Diega Coste.