PPD Zagreb slomio Meškov za pobjedu u posljednjem kolu

PPD zagreb Gorenje
1/5
17.03.2018.
u 20:14

Već od ranije se zna da će na završnom turniru, koji će se održati od 13. do 15. travnja u Skoplju, sudjelovati Vardar, PPD Zagreb, Meškov Brest i Celje Pivovarna Laško.

U utakmici posljednjeg, 18. kola regionalne rukometne SEHA lige PPD Zagreb je u subotu na domaćem terenu protiv bjeloruskog Meškova iz Bresta slavio sa 27:24 (11:13).

Rukometaši Zagreba loše su odigrali prvo poluvrijeme, pa su u dva navrata gubili sa pet golova razlike. No, u nastavku igrači Zagreba su zaigrali puno bolje, a prijelomni trenutak dogodio se u razdoblju od 41. do 43. minute. Tada je Zagreb otišao na tri gola viška (19:16) i do kraja susreta više nije ispuštao prednost.

Kod Zagreba Igor Vori zabio je pet, a Zlatko Horvat i Leon Šušnja po četiri gola. U ekipi Meškova Aleh Astrašapkin upisao je šest, a Andrej Jaščanka pet pogodaka, dok je hrvatski vratar Ivan Pešić skupio 11 obrana.