Bayern - Eintracht
1/8
02.04.2016.
u 20:43

Treba reći i da je Bayern bio bolji svih 90 minuta, a to potvrđuje podatak da Eitracht nije uputio udarac u okvir.

Iako je Niko Kovač najavljivao da će iznenaditi Bayern, Eintracht se iz Munchena vraća s minimalnim porazom u 28. kolu Bundeslige.

Pogodak za tri boda Bavaraca zabio je Frank Ribery koji je u 20. minuti sjajno reagirao. Gotze je tukao, Hradecky obranio, no loptu je dočekao Francuz i škaricama sa 16 metara zabio pod gredu.

HSV je slavio na gostovanju kod Hannovera s 3:0. U strijelce se upisao Ivo Iličević koji je u 73. minuti zabio drugi gol na utakmici. Ivica Olić nije bio ni na klupi.

Borussia je pak pobijedila 3:2 protiv Werdera kod kuće, ali bilo je napeto jer u 75. minuti vodili su gosti 2:1, no samo sedam minuta kasnije domaći su postavili konačni rezultat.