Pogledajte sjajan Perišićev gol, a još je i dvaput asistirao!

Ivan Perišić
1/9
31.03.2018.
u 17:05

Perišić je već u prvoj minuti asistirao Icardiju, a onda u 13. zabio na asistenciju Brozovića

Inter je u 30. kolu Serie A na Giuseppe Meazzi pobijedio Veronu 3:0, a sjajni su bili i hrvatski nogometaši.

Domaći su poveli već u 1. minuti kada je Icardi zabio na asistenciju Perišića. U 13. minuti već je bilo 2:0, a sjajno je dugu loptu Brozovića na prsa primio Perišić, pa onda udarcem iz prve zabio svoj deveti gol sezone.

Početkom nastavka Perišić je još jednom sjajno asistirao, a opet je strijelac bio Mauro Icardi.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Serie A Bologna i Roma odigrali su 1:1. Domaćin je poveo preko Pulgara u 18. minuti, da bi bod gostima spasio Džeko u 76. minuti.

Liverpool je u prvoj utakmici 32. kola Premier lige slavio na gostovanju kod Crystal Palacea 2:1, iako je domaćin poveo već u 13. minuti golom Milivojevića s bijele točke, no Mane u 49. i Salah u 84. donose preokret gostima za koje je od 70. minute igrao Dejan Lovren.