Hrvatska - Engleska
1/5
11.07.2018.
u 22:25

Vrsaljko je odlično ubacio s desne strane, a Perišić fenomenalno reagirao i zatresao mrežu za 1:1.

Hrvatska nogometna reprezentacija u Moskvi igra polufinale Svjetskog prvenstva protiv Engleske. Nažalost, taj susret nije dobro počeo za nas jer smo primili gol na samom početku.

Kieran Trippier sjajno je pogodio iz slobodnog udarca za veliko slavlje engleskih navijača.

U prvom poluvremenu nismo bili dobri, ostavljali smo puno prostora Englezima, a u napadu nismo bili konkretni.

Međutim, u nastavku susreta sve se promijenilo, Hrvatska je zaigrala bolje i pritisnula. Urodilo je to plodom u 68. minuti kada smo izjednačili.

Bio je to rezultat koji nam je osigurao produžetke, u koje smo ušli sa psihološkom prednošću.

I u tim produžecima smo ostavili bolji dojam, napadali Engleze i imali nekoliko prilika, a sve je kulminiralo golom Marija Mandžukića u 109. minuti.

Perišić je glavom dao sjajnu loptu, utrčao naš lav, Super Mario  i zabio za vodstvo 2:1.